Національний місяць усиновлення

Автор посту: Вільям Бистрянські, Генеральний Консул США, Посольство США в Україні

Read in English

Виконуючий обов'язки держсекретаря США з консульських питань Мішель Бонд, Київ, листопад 2014
Виконуючий обов’язки держсекретаря США з консульських питань Мішель Бонд, Київ, листопад 2014

Впродовж листопада Посольство США у Києві відзначало Національний місяць усиновлення. Ми спілкувалиcя та мали зустрічі з партнерськими організаціями в Україні з метою поширення ідеї, що всі діти заслуговують на те, щоб зростати у люблячій сім’ї та мати постійний дім. Ми твердо віримо, що всиновлення повинно відбуватися виключно в інтересах самої дитини і процес цей повинен бути прозорим та етичним стосовно самих дітей, їх біологічних батьків та всиновлювачів.

Ми мали багато позитивних відгуків на наші дописи у фейсбуку та твіттері. Їх поширювали та коментували протягом усього місяця. Це стало ще одним підтвердженням позитивного діалогу про наші спільні цінності та прагнення створювати нові взаємовигідні партнерства.

В середині листопада найвища посадова особа Бюро консульських справ, виконуюча обов’язки заступника Держсекретаря з консульських справ Мішель Бонд приїхала до Києва та приєдналась до нашого відзначення Національного місяця всиновлення. Вона відвідала захід під назвою «Український національний день молитви за сиріт», який був організований Президентом Порошенком та його дружиною. Той факт, що цей захід відвідало таке широке коло визначних осіб – включаючи священників та пасторів багатьох релігійних конфесій – ще раз підкреслив, що усиновлення займає особливе місце у серцях та думках українців.

Виконуюча обов’язки заступника Держсекретаря з консульських справ Мішель Бонд зустрілася з представниками Уряду України, громадських організацій та релігійних громад, які наполегливо працюють над цим питанням.  Ми обговорювали важливість приєднання до Гаазької конвенції з усиновлення та шляхи, якими дана конвенція може допомогти захистити права дітей.

Виконуюча обов’язки заступника Держсекретаря з консульських справ Мішель Бонд була зворушена розповідями людей, із якими вона зустрічалася, адже існує багато можливостей для співпраці на благо захисту та допомоги дітям. Пані Бонд дала інтерв’ю газеті “Факти та коментарі”:

Як Генеральний Консул США, я гордий з того, що американці так само як і українці з глибокою повагою ставляться до спільних цінностей, можуть створити люблячі домівки для найбільш вразливого прошарку населення, тим самим вибудовуючи міцні зв’язки не тільки між батьками та дітьми, а і між нашими двома країнами.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s