У США випустили поштову марку на честь борця за права геїв Гарві Мілка

1 червня 2014 року

Read in English

harvey-milk-stamp22 травня в Білому Домі було презентовано поштову марку із зображенням правозахисника Гарві Мілка. Мілк (1930-1978) став одним з перших американських політиків, який відкрито зізнався у своїй гомосексуальній орієнтації, коли його обрали до Наглядової ради Сан -Франциско у 1977 році.

Його досягнення надихали ЛГБТ-спільноту в Сполучених Штатах та інших країнах у той час, коли її члени зазнавали загальної ворожості і дискримінації.

Політична кар’єра Мілка трагічно обірвалася менш ніж за рік після його вступу на посаду, коли його і мера Сан -Франциско Джорджа Москоне було вбито 27 листопада 1978 року. У 2009 році Мілк був посмертно нагороджений Медаллю свободи від Президента Обами.

Поштова марка зображує Мілка на фоні його фотомагазину у Сан-Франциско близько 1977 року.

На презентації Постійний представник США в ООН Саманта Пауер сказала, що тоді як Президента Обаму характеризують двома словами – надія і зміни – важко дібрати інші слова, які б більш лаконічно характеризували Гарві Мілка – лідера, активіста, борця, обраного політика.”

«Надія і зміни, – додала Пауер, – означають більш справедливий, добріший, світ – не лише для деяких людей, але для всіх”.

Фото надано Фондом Харві Мілка.

Джерело: IIP Digital | U.S. Department of State

One thought on “У США випустили поштову марку на честь борця за права геїв Гарві Мілка

  1. Вы надеетесь пользователи интернета буду высказывать своё негативное отношения к меньшинствам, мне гражданину Украины всёровно, но пользователи интернета, нетолько в интернете будут их просто игнорировать и я уверен очень большое большинство в мире будут также поступать. У всех в мире возникает вопрос: Зачем их так сильно рекламируют ? Мне как гражданину Украины интересно: Часто они заходят в гости к вам в посольство США в Украине ?

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s