Толерантність, повага та свобода для всіх

Автор посту: Девід Янг, спеціаліст з правових питань, Агентство США з міжнародного розвитку 

Read in English

idaho17 травня цього року у світі відзначатимуть Міжнародний день боротьби з гомофобією та трансфобією (International Day Against Homophobia and Transphobia – IDAHO) на підтримку лесбіянок, геїв, бісексуалів та трансгендерів (ЛГБТ) та їх спільнот у всіх країнах світу. Ця подія покликана сприяти розвитку толерантності, поваги  та свободи у всьому світі, незалежно від сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності.

Уряд США сповідує бачення, згідно з яким ЛГБТ повинні мати можливість жити гідним життям, у атмосфері поваги до їхніх прав людини, у світі, де відсутні дискримінація, переслідування та насильство.  У такому світі до прав людини, притаманних ЛГБТ, ставляться з пошаною; вони можуть брати повноцінну участь у демократичному прийнятті рішень на рівні власних сімей, громад та країн, мають рівний доступ до можливостей сталого заможного життя, до економічних ресурсів і активів та, поряд з іншими громадянами – до систем освіти, охорони здоров’я та інших основних послуг, які є необхідними для забезпечення добробуту та розвитку особистості. ЛГБТ та їхні союзники можуть об’єднатися для того, щоб обстоювати принципи рівного ставлення до всіх людей – незалежно від їхньої сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності чи гендерного вираження.

В Україні, Уряд США сприяє реалізації програм, які запобігають насильству, дискримінації та порушенням прав людини, спрямованим проти ЛГБТ. Зокрема, Посольство надає гранти невеликого розміру громадським організаціям ЛГБТ та допомагає їхнім лідерам вдосконалити свої навички завдяки участі у навчальних заходах та програмах стажування у США. В рамках своїх проектів підтримки громадянського суспільства в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) співпрацює з громадськими організаціями, у т.ч. і з тими, які займаються проблемами ЛГБТ, аби сприяти їхній правозахисній діяльності. Окрім того, проект USAID у сфері розвитку незалежних засобів масової інформації в Україні здійснює моніторинг та оприлюднення даних про діяльність ЗМІ, пов’язану з гендерними питаннями, а також з висвітленням життя ЛГБТ та итих проблем, з якими вони стикаються. USAID також підтримує програми боротьби з торгівлею людьми, у межах яких надається допомога тим ЛГБТ, що можуть потерпіти від такої злочинної діяльності.

Сьогодні перед Україною стоїть багато проблем. Підтримка боротьби з гомофобією та ухвалення законів, що запобігають дискримінації ЛГБТ, здатні не лише покращити життя українських ЛГБТ, але й посилити здатність України вирішувати ці проблеми завдяки кращому бізнес-клімату для іноземних інвестицій та подальшій лібералізації візового режиму з Євросоюзом. Уряд США сподівається на продовження співпраці з Урядом України та усіма її громадянами у забезпеченні подальшого захисту прав ЛГБТ.

Advertisements

2 thoughts on “Толерантність, повага та свобода для всіх

  1. А що таке гомофобія? Чому відсутні критерії гомофобії? Яких людей слід вважати гомофобами, а яких ні? Правдива інформація про явище гомосексуалізму, про шкоду для здоров’я гомосексуалізму, про поширення СНІДу гомосексуалістами, про неприродність цього явища – це гомофобія! А як же тоді право людини на достовірну інформацію, на власну думку? Боротьба з гомофобією порушує ці права людини! А цитування Біблії священиком – це також гомофобія? Де в Україні здійснюється дискримінація геїв, де порушуються їхні права? Забороняють геям пропагувати свій спосіб життя серед дітей?
    Чому захист прав стосується лише геїв – здорових мужиків, здатних постояти за себе, нормально працювати, лише не здатних природньо займатися сексом. А хто має захищати права інвалідів і знедолених, які реально потребують в такому захисті?

  2. Почему вообще в Украине и в мире сильно дискутируют по этому вопросу, ведь это неестественно или они хотят чтобы граждане Украины вымерли. Возможно у них стремление своих всех в секс тур в Украину отправить.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s