Хто ті люди, що ховаються за масками?

Автор посту: Філ Брідлав, Генерал Служби військової авіації США, Головнокомандуючий об’єднаними військами Європи і США

17 квітня 2014 року

Read in English

Важко збагнути, що групи озброєних людей у ​​масках раптово з’явилися серед населення на сході України і  стали систематично займати державні установи. Це важко зрозуміти, тому що просто це неправда. Те, що відбувається на сході України є військова операція, яка є добре спланованою і організовано, і ми розуміємо, що вона здійснюється в напрямку Росії.

Президент США Барак Обама, канцлер ФРН Ангела Меркель, прем’єр -міністр Девід Кемерон, президент Франсуа Олланд, генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен і багато інших публічно визнали, що російські сили стоять за подіями в Україні. Я хотів би надати висловлювання деяких наших аналітичних експертів, аби допомогти пояснити, чому я повністю згоден з цими світовими лідерами.

 • Проросійські «активісти» в Східній Україні демонструють військову підготовку з сигнальними пристроями та обладнанням і працюють разом таким чином, щоб синхронізувати свої дії з військами, які є частиною блоку довготривалого перебування, а не спонтанно постали з місцевої міліції.
 •  Дисципліна у поводженні із зброєю та професійна поведінка цих сил відповідає навичкам військових. Стволи гвинтівок опущені, пальці не на спускових гачках, а швидше розташовані між спусковими механізмами.
 • Скоординоване використання сльозогінного газу та шумових гранат проти вказаних будівель вказує на рівень підготовки, який перевищує той, що має нещодавно створена міліція.
 • Відео цих сил на контрольно-пропускних пунктах вказує, що вони уважні, перебувають на ногах, зосереджені на своїх бойових завданнях, і знаходяться під контролем очевидного лідера. Це контрастує з діями типової міліції, або мобільних груп на контрольно-пропускних пунктах, де часто можна побачити цих людей, які можуть сидіти, палити і так далі.
 • Те, як ці сили націляються на урядові будівлі, нападають на них шляхом узгоджених ударів та швидко закріплюються, встановлюючи по периметру блокпости і барикади дуже схоже на те, що ми бачили в Криму. Це знову ж таки свідчить про професійну військову силу, яка діє під керівництвом і директивою, а не є спонтанною міліцією.
 • Зрештою, зброю і обладнання, які вони мають, є насамперед на озброєнні у Росії. Це не те обладнання, яке цивільні особи ймовірно могли б мати на руках у великій кількості.

Будь-якого з перерахованих вище окремих пунктів не буде достатньо, щоб дійти висновку з цього питання, але взяті до уваги в сукупності вони роблять цю історію абсолютно ясною.

У своєму блозі минулого місяця я говорив про важливість виявлення російських військ в Криму. Сьогодні президент Росії нарешті визнав, що російські війська були там після його неодноразової відмови визнати їх присутність раніше. Крім того, сьогодні він стверджував, що ідея російських військ у Східній Україні це маячня. Я би хотів, аби Ви це пам’ятали, коли намагаєтесь відповісти на питання “Хто сьогодні ці люди в масках на сході України?”

Я би також заохочував вас дослідити цю тему самостійно і прочитати деякі з цих прикладів:

1. You Tube Shatters Russian Lies About Troops In Ukraine: Putin Denies Truth To Obama

2. Putin acknowledges Russian military serviceman were in Crimea

3. Ukraine submits proof of Russian covert action

4. The Science of Unmasking Russian Forces in Ukraine

2 thoughts on “Хто ті люди, що ховаються за масками?

 1. Интересно когда мирные демонстранты которые представляют небольшую группу населения Украины захватили Киевскую государственную администрацию это казалось проявлением демократии ?
  1 Мирные демонстранты в масках жили более 4 месяцев в центре Киева и постоянно все жители Киева (на верно и Янукович) несли им еду.
  2 В рядах мирных демонстрантов были люди воевавшие в Чечне явно на стороне терорристов (пример Музычка)
  3 Организация средств массовой информации с призывом приехать и мирно захватывать здания.
  4 Прослеживается поразительная пропаганда по методу Росса, который явно плагиатчик на действия в социальных сетях направленных на действия поднятия конфликта, возмущения для граждан Евросоюза,США а не для граждан Украины
  5 НЕ КОТОРЫМ МИРНЫМ ДЕМОНСТРАНТАМ ПЛАТИЛИ 350 грн В ДЕНЬ И ИНОГДА 50гр НА ЕДУ.
  6 “Неожиданное” появление оружия в руках мирных демонстрантов есть жертвы от огнестрельного оружия в рядах реальных героев Беркута (люди 3 месяца терпели,получали ранения и ждали когда им скажут выполнить свой долг перед государством разогнать, прекратить массовые беспорядки)
  7 Объективные журналисты для Запада, которые кидали камнями в милицию

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s