Громадські служби та волонтерство в Україні: допомога дітям з особливими потребами

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вітає представникфв "Надії" у Дрогобичі
Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вітає представників “Надії” у Дрогобичі

Автор посту: Ліза Штайнгоєр, волонтер Корпусу миру з питань розвитку громади, Дрогобич, Львівська область

Read in English

В «Надії», неурядовій організації, яка спеціалізується на роботі з дітьми та молоддю з особливими потребами (м. Дрогобич, Львівська область), Сполучені Штати асоціюються з багатьма позитивними емоціями. Організація, яка працює з 1991 року, протягом багатьох років отримувала підтримку з різних джерел, в тому числі за рахунок грантів США та іншу гуманітарну допомогу. У червні 2012 року, коли я прибула до цієї організації в якості першої волонтерки Корпусу миру, відносини цієї неприбуткової організації  зі Сполученими Штатами ще більше зміцніли.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт спілкується з представниками "Надії" у Дрогобичі
Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт спілкується з представниками “Надії” у Дрогобичі

Корпус миру та «Надія» надали мені чудову можливість для спільної роботи над проектами розвитку місцевої громади і одночасно брати участь у програмі культурного обміну. Одразу після прибуття у Дрогобич я була вражена гостинністю та відкритістю  місцевої організації та громади. Люди не жаліли свого часу, аби послухати і зрозуміти те, що я хотіла сказати, незважаючи на мою погану українську. Я стала частиною їх життя і вони дійсно здивували мене тим, що почали називати мене «наша Ліза». Вони навіть пішли далі і почали брати до уваги американські свята у розкладі роботи організації, щоб ми могли їх святкувати разом.

Зайве говорити, що, коли в «Надії» дізналася, що новий посол США в Україні Джеффрі Пайєтт незабаром приїде в гості, всі дуже зраділи. Того ранку в понеділок, біля будівлі «Надії» зібралися більше двадцяти вихованців з особливими потребами, волонтерів і батьків, які з нетерпінням чекали на візит посла Пайєтта. Ми практикували вітання «Welcome to Nadiya» англійською кілька разів до його приїзду, і всі дуже пишалися, коли змогли в унісон привітати посла.

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт  з представниками "Надії" у Дрогобичі
Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт з представниками “Надії” у Дрогобичі

Посол Пайєтт уважно прослухав інформацію про наші проекти за останній рік, які ми здійснювали завдяки підтримці уряду США, і привітав нас з нашими успіхами. Потім ми провели йому короткий тур по нашій організації та запросили на чашку чаю ​​з молоддю та волонтерами. Усім було дуже приємно чути стільки позитивних зауважень від посла. І навіть зараз, усі ще продовжують говорити про візит посла до «Надії».

Ми, жителі Дрогобича, хотіли б подякувати послу Пайєтту за те, що Ви знайшли час та завітали до нас у «Надію»! Я впевнена, що цей день залишиться в пам’яті на довгі роки.

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s