20 років успіху: історії від наших випускників програми FLEX – “Навчання за кордоном зробило мене більш зрілим емоційно і духовно й допомогло розширити свій світогляд”

FLEX LogoЦя історія є частиною серії записів у блозі, присвячених 20-й річниці Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) в Україні. FLEX – програма обміну №1 для школярів від уряду Сполучених Штатів. Більше інформації про американські програми обміну можна дізнатися тут

Автор посту: Артем Сухоруков,  Програма обміну майбутніх лідерів  2002-2003, Старша школа Інки, Ешвіл, Північна Кароліна

Read in English

Артем Сухоруков з друзями
Артем Сухоруков з друзями

Ви не уявляєте, які враження я отримав від поїздки у США та відвідування місцевої школи. Хлопець із провінційного містечка на півночі України, я не міг втратити такої можливості. За програмою FSA FLEX–2003 мене зарахували до середньої школи Енка у місті Олбані, штат Північна Кароліна. Навчання за кордоном зробило мене більш зрілим емоційно і духовно й допомогло розширити свій світогляд. За цей час я цілком переглянув своє ставлення до життя та світу. В мене з’явилося багато друзів і партнерів, стосунки з якими я підтримую досі.

В Америці я став абсолютним відмінником, переможцем інтелектуального шоу, учасником конференції GLOBSEC і слухачем академії НАТО, делегатом до штаб-квартири НАТО на державному рівні – всі ці мої найбільші досягнення стали можливими саме завдяки програмі обміну. Я був би зовсім іншою людиною, якби не взяв у ній участі.

Висловлюю найщирішу подяку за надану мені  можливість конкурувати з моїми однолітками з різних країн і заявити про себе. Цей досвід я пронесу через усе життя. Я дякую всім, хто допомагав мені під час перебування у США, і сподіваюсь, що й інші українські учні отримають неабияку користь завдяки цій унікальній програмі.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s