Вітаємо с Днем американської англійської мови!

Автор: Джеррі Френк, регіональний офіцер з питань англійської мови

Read in English

Для того, щоб краще просувати наші програми по вивченню англійської мові по всьому світу, Управління Програм англійської мови (OELP) в Державному департаменті США призначило 12 грудня Днем американської англійської! В цей день OELP у Вашингтоні запустив новий сайт під назвою Американська англійська. Будь ласка, завітайте на новий сайт починаючи з сьогоднішнього дня, за адресою http://ukraine.usembassy.gov/relo.html.

На новому сайті ви зможете знайти ресурси для викладачів і студентів, матеріали, пов’язані з американською культурою, англійський журнал Форум і нову відеогру для вивчення англійської мови, Trace Effects. На цьому новому сайті ви також зможете дізнатися більше про наші програми на сторінці “About Us “. Тут ви знайдете інформацію про регіональних офіцерів з питань англійської мови (RELOs), посилання на програми по вивченню англійської мови, нашу стипендіальну програму E-Teacher, програму мікро-стипендій English Access, дізнатись про програму для фахівців English Language Specialist Program, а також про нашу програму English Language Fellow Program.

В розділі Content Spotlight на новому сайті ви знайдете культурну інформацію, ідеї для планів уроків, і підключитись до матеріалів OELP (наприклад, з видання Celebrate та інших публікацій). Функція My Resource List дозволить вам натиснути на кнопку і зберегти ресурси і матеріали в буфері обміну для подальшого друку або відправки на адресу електронної пошти. Там буде також календар з датами заходів TESOL, регіональних заходів RELO, та національних свят США. Крім того, там будуть посилання на наші соціальні медіа – сайти Twitter і Facebook.

Однією з найбільш цікавих особливостей цього нового сайту стане впровадження Trace Effects. Trace Effects являє собою віртуальну програму навчання, призначену для молодіжної аудиторії, яка має допомагати в практикуванні американського варіанту англійської мови в процесі навчання про американське суспільство, освіту, та подорожі до Сполучених Штатів. Trace Effects буде підтримуватись на новому сайті з безліччю додаткових заходів і посилань.

На додаток до всіх цих нових ресурсів з Вашингтона, RELO Київ закликає вас відсвяткувати День американської англійської, приєднавшись до нашого нового соціального середовища E-Connect. Щоб приєднатися, зайдіть за адресою http://e-connect.ning.com. E-Connect стане платформою для вчителів англійської мови, учнів та любителів американського варіанту англійської мови в Київському регіоні. Користувачі зможуть об’єднуватися в групи, вести блоги, публікувати інформацію про події, фото і відео, і додавати свої власні веб-сайти і соціальні медіа до нашого сайту. Ми сподіваємось, що E-Connect стане місцем, де учасники можуть поділитися досвідом, ресурсами, порадами та ідеями. Гарного вам дня американської англійської!

Advertisements

One thought on “Вітаємо с Днем американської англійської мови!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s