50 штатів за 50 днів: Західна Вірджинія – гірський штат

Автор посту: Семюел Гейбл, працівник Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні 

Read in English

Мальовничі дороги Західної Вірджинії
Мальовничі дороги Західної Вірджинії

Західна Вірджинія  – єдиний штат, що розташований в самому серці Аппалачі, відомий своїми чудовими гірськими краєвидами, звивистими гірськими стежками, вугільною промисловістю, а також першокласним відпочинком на природі. Шанувальники відпочинку на свіжому повітрі можуть тут знайти чудові місця для скелелазіння, рафтингу, походів, поїздок за кермом авто або верхи.

Цілі покоління відомих альпіністів практикували своє ремесло на скелі Сенеки (Seneca Rocks), яка простягається неначе гігантський плавник над дикими хащами.  Тут є багато різноманітних маршрутів різного ступеня складності. Колись ці скелі були полігоном для спеціальних військ армії США.

Західна Вірджинія може запропонувати туристам незабутній рафтинг на річках Gauley і New. Він вважається одним з найзахоплюючих у світі, бо проходить через багато миль ущелин в долині річки Gauley, з ревучими порогами не нижче 5-го класу. Річка New (насправді, на думку геологів, одна з найстаріших річок в світі) має пороги від класу 3 до 5. Уздовж річки, можна побачити чудові краєвиди та історичні реліквії залізниці Західної Вірджинії.

Бейсджампінг у Західній Вірджинії
Бейсджампінг у Західній Вірджинії

Міст в ущелині річки New приваблює бейсджамперів з усього світу, які збираються тут кожну третю суботу жовтня, аби ризикнути життям і здоров’ям під час смертельного стрибка з мосту. Після того, як ноги відриваються від мосту, у джамперів є лише кілька секунд, щоб витягти шнури свого парашута і запобігти катастрофі. Багато хто віддає перевагу перегляду цього небезпечного шоу, а не стрибкам. Місцевий ландшафт пропонує глядачам багато інших цікавих місць. Для тих, хто воліє здійснити сходження  вгору, а не стрибок, ущелина річки New і скелі Сенеки пропонують одні з найкращих місць для скелелазіння в США.

На щастя, не обов’язково бути спортсменом-екстремалом, аби  насолодитися Західною Вірджинією. В цьому штаті  є безліч мальовничих пішохідних маршрутів, які не настілки небезпечні, як бейсджампінг або пороги гірських річок. Інший популярний вид відпочинку у Західній Вірджинії – рибальство. Тут водиться багато видів риб, які можна зловити. Врешті, мій прадід став досвідченим рибалкою саме у Західній Вірджинії.

В західній Вірджинії існує багато нагод, аби насолодитися природною красою штату, навіть не виходячи зі свого автомобіля. Мальовничі гірські серпантини, на які часто посилається музикант Джон Денвер, приваблюють численних мотоциклістів звідусіль. Одна з найпривабливіших доріг для мотоциклістів і водіїв авто – Highland Scenic Highway. Траса в’ється через 43 милі незайманої дикої природи з чудовими пейзажами.

Для шанувальників більш старомодних транспортних засобів в Західній Вірджинії можна знайти ряд захоплюючих залізничних турів. Деякі з них, такі, як Cass Scenic Railroad, дотепер використовують для пересування паровози. Залізниця The Potomac Eagle Scenic Railroad пропонує можливість мигцем побачити національний символ США, лисого орла, в його природному середовищі існування.

Якщо ви хочете знайти місце, в якому можна пережити багато гострих відчуттів, або місце для відпочинку серед гарної природи і доброзичливих місцевих жителів, Західна Вірджинія – якраз те місце, яке ви шукаєте.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s