50 штатів за 50 днів: Род-Айленд – Океанський штат

Автор: Мері Елен Мерфі, виконавчий відділ

Read in English

Штат острову Род і плантацій Провіденс, відомий як Род-Айленд, є найменшим штатом в країні, але він має велику історію та цікаві місця для відвідування. Він був заснований на засадах релігійної свободи, а його форти, які охороняють затоку Наррагансет, були дуже важливі з початку Війни за незалежність.

У Род-Айленді є багато пляжів і парків, також є знамениті особняки в Ньюпорті, які було збудовано наприкінці 1800-х – початку 1900-х і прикрашено європейськими майстрами. Ньюпорт також відомий катанням на човнах і його бухта часто наповнена вітрильниками, а також круїзними судами або старомодними вітрильними судами. Відома гонка яхт Кубок Америки проводилася в Ньюпорті протягом багатьох років.

Гонка яхт з Ньюпорту в Енсенаду, фото: AP Images

Браунський університет (який входить в асоціацію Ліги Плюща) є найбільш престижним коледжем в штаті, але кулінарна школа Джонсон і Уельс, Школа Дизайну Род-Айленда та інші навчальні заклади також допомагають забезпечити активне ресторанне і культурне життя у столиці Провіденс і в решті штату. Університет Род-Айленду визнаний у сфері сільського господарства.

Браунський університет, фото: Танг Бео

Род-Айленд виробляє велику кількість картоплі і має багато торф’яних ферм. Також, штат знаменитий морепродуктами, зокрема, омарами, мідіями і всіма видами риби. В Род-Айленді мешкало багато груп іммігрантів, включаючи французів, португальців, італійців та ірландців, які також зробили свій внесок в культурне життя штату.

Мейнський лобстер в ресторані Мурін Сіфуд, фото: Юн Чжан

Найстаріший парад на честь Четвертого липня (Дня незалежності) в Америці проводиться кожного року в Брістолі. Род-Айленд знаходиться між Нью-Йорком і Бостоном і є прекрасним місцем для життя і відпочинку.

Парад 4 липня в Брістолі, фото: Хуан Карлос Крус
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s