50 Штатів за 50 Днів: Массачусетс – американські традиції

Автор посту: Джанін Балекджіан, стажист консульського відділу

Read in English

Boston Common - найстаріший парк країни
Boston Common – найстаріший парк країни

Штат Массачусетс є одним з перших тринадцяти колоній США і займає особливе місце в історії країни. Можливо його, навіть, можна назвати батьківщиною США, оскільки в 1620 році паломники на кораблі «Мейфлауер» пристали до берегів Плімут-Року, що у штаті Массачусетс. Досить успішне створення колонії в Массачусетсі (друга британська колонія після Вірджинії) і свято подяки, що відзначалося роком пізніше, стало історичною подією, які лягли в основу святкування Дня Подяки. Відоме «Бостонське чаювання» (Boston Tea Party), як протест оподаткування без представництва, відбулося в столиці штату Массачусетс незадовго до “пострілу світового масштабу”, з  якого почалася Американська революція  з битвами при Лексінгтоні і Конкорді недалеко від Бостона.

USS Constitution, найстаріший військовий корабель у світі, що зараз наплаву
USS Constitution, найстаріший військовий корабель у світі, що зараз наплаву

Громадяни штату Массачусетс пишаються своєю історією і традиціями. У Бостоні, відвідувачі можуть пройти Дорогою Свободи (Freedom Trail), що в’ється через усе місто, зупиняючись у 16 історичних місцях Бостона. Ця дорога бере свій початок в найстарішому парку країни (Boston Common), і проходить через Капітолій штату Массачусетс (Massachusetts State House), Faneuil Hall, будинок Пола Рев’єра (Paul Revere’s house), та зупиняється біля пам’ятника, присвяченому битві при Банкер-Хілл (Bunker Hill), першій великій битві в американській революції . Дорога Свободи також зупиняється біля USS Constitution, найстарішого військового корабля у світі, який і досі на плаву, каплиці Короля (King’s Chapel) і кладовищі (Burying Ground), де поховані багато з перших колоністів Массачусетсу, а також  біля місця кривавої битви під Бостоном, події, яка прискорила революцію.

Стадіон Fenway Park
Стадіон Fenway Park

Виходці з Нової Англії також зберігають свої традиції у деяких видах спорту. Команду Boston Red Sox було засновано в 1901 році як одну з восьми команд ліги американського бейсболу, яка також є однією з найстаріших бейсбольних команд у США з однією із найбільш пристрасних команд вболівальників. Жителі усіх п’яти штатів Нової Англії, і особливо штату Массачусетс, завзяті прихильники команди Red Sox. Пристрастні  шанувальники команди Red Sox дуже люблять стадіон Fenway Park, де зазвичай проходять

Девід Ортіз (David Ortiz), гравець команди Red Sox
Девід Ортіз (David Ortiz), гравець команди Red Sox

ігри команди Red Sox, скуповуючи усі квитки на багато років вперед, а також часто слідують за своєю командою на шляху до стадіонів інших команд. Fenway Park – це найстаріший бейсбольний стадіон країни, що відзначатиме свій 100-річний ювілей в цьому році. Його слоган: “Найулюбленіший парк м’ячів Америки” (America’s Most Beloved Ballpark), який звучить досить правдоподібно. Крім перегляду гри команди Red Sox відвідувачі можуть відвідати екскурсії і дізнатися про історю стадіону. Усі нинішні і колишні гравці Red Sox  – місцеві герої, Карл Ястржемський (Carl Yastrzemski), Тед Вільямс (Ted Williams) і Девід Ортіз (David Ortiz). Їх імена можна почути у розмовах по всьому штату Массачусетс. 

Cape Code
Cape Code

Звичайно, штат Массачусетс, набагато більший за  Бостон. Зими в Новій Англії досить холодні і сніжні, отже лижники та любителі інших зимових видів спорту можуть насолодитися катанням в Беркширі. З іншого боку, берегова лінія штату Массачусетс є досить приємною для відопочинку влітку. На Cape Cod можна поніжитися на чудових  пляжах, поплавати, поганяти під вітрилами та скуштувати справжні місцеві морепродукти.

Кожна частина штату Массачусетс багата на історичні памятки і традиції. Приїжджайте, аби дізнатися про це самим!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s