50 Штатів за 50 Днів: Нью-Джерсі

Автор: Джанін Балекджіан, стажист консульського відділу

Read in English

Слоган: «Нью-Джерсі і ви досконалі разом»

Нью-Джерсі, можливо, і невеликий за площею штат, але це дійсно мікрокосм Америки. Як найбільш густонаселений штат країни, Нью-Джерсі є домівкою для таких динамічних міст, як Хобокен і Джерсі-Сіті на півночі, величезних заповідників Соснового лісу на півдні, і чудової берегової лінії на сході. Але видатні громадяни Нью-Джерсі можуть дати Вам краще уявлення про цей штат, ніж ми:

Вудро Вілсон
Вудро Вілсон

Вудро Вілсон, 28-й президент Сполучених Штатів, також служив в якості тринадцятого президенту Прінстонського університету, перш ніж стати губернатором штату Нью-Джерсі. Як президент, Вілсон був відомий своїм сприянням прогресивному законодавству країни і розробкою доктрини національного самовизначення в його зовнішній політиці. Він також є єдиним президентом США з кандидатським ступенем, який він отримав в Прінстонському університеті. Розташований в центрі Нью-Джерсі, Прінстонський університет є одним з провідних установ у світі вищих навчальних закладів. Прінстон був заснований в 1746 році, до того, як Америка стала незалежною і навіть до боїв американської революції в Нассау-Холл в Прінстоні в 1777 році. Разюча історична архітектура Прінстона захоплює відвідувачів і студентів.

Прінстонський університет
Прінстонський університет
Брюс Спрінгстін
Брюс Спрінгстін

Брюс Спрінгстін – рок-співак, який, за традицією Піта Сігера та Боба Ділана, основну увагу приділяє пісням про пересічне американське життя. Він часто каже, що його життя в Нью-Джерсі служить натхненням для його текстів. Спрінгстін народився в Лонг-Бранч, приморському місті на березі Джерсі, і зіграв безліч концертів у клубах на березі Джерсі на протязі всієї своєї кар’єри. Берег Джерсі включає міста і курортни зони всіх типів, від захоплюючих Морських висот, які можуть похвалитися парком атракціонів, до спокійного Кейп-Мей, яке є одним з найстаріших приморських курортів Америки і також відоме своєю вікторіанською архітектурою. Атлантик-Сіті, що вважається Лас-Вегасом східного узбережжя, також розташований на березі Джерсі.

Атлантик-Сіті, Нью-Джерсі
Атлантик-Сіті, Нью-Джерсі
Дерек Джетер
Дерек Джетер

Дерек Джетер, капітан команди Нью-Йорк Янкіз, народився в селищі Пеканнок в північному Нью-Джерсі. Джетер грав 18 сезонів з Янкі, вигравши п’ять чемпіонатів Світової серії з цією командою. Хоча Янкі грають в сусідньому Нью-Йорку, багато жителів Нью-Джерсі є любителям Янкі або Нью-Йорк Метс. Нью-Джерсі не має своєї власної бейсбольної команди, але він є домом для баскетбольної команди Нью-Джерсі Нетс і хокейної команди Дияволи Нью-Джерсі, обидва з яких грають в Пруденшал-центрі в Ньюарку, штат Нью-Джерсі. Спортивний комплекс Мидоулэндс в Іст-Рутерфорд, Нью-Джерсі є домівкою для футбольних команд Нью-Йорк Джайентс і Нью-Йорк Джетс. Стадіон МетЛайф, де грають Джайентс і Джетс, буде проводити Супер Боул в 2014 році.

Стадіон МетЛайф
Стадіон МетЛайф

Історія, освіта, курорти і спорт: все це і багато чого іншого можна знайти в Нью-Джерсі, третьому штаті Америці.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s