Розпал cезону Програми Літнього Студентського Обміну (Summer Work and Travel) 2012 у Посольстві США в Україні

Автори: Координатори програми Літнього студентського обміну, Консульський відділ, Посольство США, Київ

У четвер, 1 березня, колеги з Консульського відділу Посольства США у Києві організували і провели другий щорічний вебчат на тему програми Літнього студентського обміну (Summer Work Travel). Щоб переглянути минулорічний вебчат, натисніть тут. Цьогорічний вебчат можна переглянути за наступними лінками: частина перша, частина друга і частина третя.

Починаючи з 1992 року, Посольство США сприяло подорожі 60,000 українських студентів для участі в цій унікальній програмі. На схемі, яка наведена нижче, зазначена кількість студентів з України, які зверталися по візи для участі у Програмі, починаючи з 2007 року:

Програма Summer Work Travel (SWT) – це унікальна програма обміну. Беручи участь у програмі SWT, студенти мають можливість працювати, подорожувати та здобувати культурний та історичний досвід. Для того, щоб взяти участь у програмі, кожен український студент повинен мати американського спонсора, який знаходиться у США, і повинен перевірити та схвалити місце майбутнього працевлаштування студента, а також, надати підтримку при подорожі до США.

  • Щоб отримати детальну інформацію про візи J1, які видаються студентам-учасникам програми SWT, натисніть тут.
  • Детальна інформація про програму та правила участі у ній знаходиться тут.
  • Офіційно затверджений список американських спонсорів можна знайти тут.
  • Список українських агенцій, які вповноважені призначати візові співбесіди, користуючись нашою системою групових призначень, дивіться тут.

Більшість українців звертаються до місцевих агенцій, які допомагають їм знайти тимчасову роботу в США та підготуватися до візової співбесіди.

Студенти зазвичай їдуть до США працювати у зонах відпочинку, ресторанах або у парках розваг.

Нижче наведено перелік робіт, які учасники програми не мають права виконувати:

Ми надзвичайно раді, що маємо змогу провадити програму Summer Work Travel (SWT) сезону 2012 року, та сподіваємося, що зможемо надати можливість іще більшій кількості українських студентів подорожувати до США!

Відвідайте нашу сторінку на Facebook , де розміщена найсвіжіша інформація про програму. Ви, також, можете переглянути наше нове доповнене відео SWT 2012. Обов’язково прочитайте брошуру Вільберфорса українською та англійською мовами перед тим, як прийти на візову співбесіду. В брошурі детально пояснюються права та обов’язки, що мають учасники програм обміну, які перебувають у США.

Останнім днем, коли ми проводитимемо візові співбесіди для студентів-учасників Програми Summer Work Travel (SWT) сезону 2012, буде п’ятниця, 8 червня 2012 року.

Тому, якщо Ви плануєте брати участь у цьогорічній програмі Summer Work Travel (SWT), записуйтесь на співбесіду якомога швидше!

[youtube.com/watch?v=LawyuXrgbsk]

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s