Випускники Джорджтаунського університету в Україні зустрілися із своїм найбільш високопоставленим колегою-випускником, послом Джоном Теффтом

Автор: майор Патрік Селф, заступник військово повітряного атташе, відділ військового атташе посльства США в Україні

7 березня Посольство США приймало перше у 2012 році засідання Українського Джорджтаунського клубу, де відбулася розмова з послом США в Україні Джоном Теффтом про місце України у зовнішній політиці США щодо регіону Східної Європи і СНД. На захід зібралося понад 20 українських і американських випускників Джорджтаунського університету, які занурилися у надзвичайно цікаву дискусію з послом Теффтом. Учасники продовжили спілкування впродовж наступної години за коктейлем згідно традиції, яка зближує всесвітню громаду людей, які мають спільний унікальний досвід навчання у Джорджтаунському університеті.

Зібрання відвідали колишня перша леді України Катерина Ющенко та директор Сітібанку-Україна Стів Фішер, а також молоді фахівці з державного і приватного секторів України, включаючи професіоналів з банківських, правничих, наукових, журналістських, експертних, політичних і урядових кіл. У самому лише посольстві США нараховується 14 джорджтаунських випускників — у більшості власне працівників посольства, але також і їхніх дружин та чоловіків. Найбільш прикметним “джорджтаунським подружжям” є сам посол Теффт і його дружина Маріелла, а крім них Джорджтаунський університет закінчила і одна з їхніх доньок.

Український Джорджтаунський клуб було засновано кілька років тому Крістофером Джайлсом (випускник Правничої школи Джорджтаунського університету), власником правничої фірми Юридична Практика Джайлс. У травні 2011 року президентство в Українському Джорджтаунському клубі перейшло до Тамерлана Вахабова (випускник Джорджтаунської школи Дипломатичної служби). Клуб проводить зустрічі що два-три місяці і вони стали бажаним заходом у календарі випускників Джорджтаунського університету і друзів цієї спільноти в Україні. Це — чудова можливість поспілкуватися із відомими громадськими діячами і топ-менеджерами бізнесу, яких запрошують виступати на заходах Клубу.

Якщо ви мешкаєте в Україні і маєте стосунок до Джорджтаунського університету, або бажаєте взаємодіяти з цією групою, пишіть мені на наведену нижче адресу електронної пошти. Коло “хойя” в Україні швидко зростає і усім будемо раді!

Зв’язатися з Патріком Селфом: Selfpc_at_state.gov

Advertisements

One thought on “Випускники Джорджтаунського університету в Україні зустрілися із своїм найбільш високопоставленим колегою-випускником, послом Джоном Теффтом

  1. Hi Patrick!
    My name is Vicky Terekhova and I am a Georgetown Employee for the last 13 years. I have been raised in Kiev and my mother still lives there. I was very glad to know from U.S. Embassy Kiev Blog site that in Kiev Georgetown Alumni founded their Georgetown Club!
    I do not live in Kiev anymore, but I come to visit my mother and my friends quit often: once in two years or so. It would be nice and interesting to visit your club as well and meet those who graduated from one of the nicest academic schools of the United States to which I presently related. Hopefully I will retire from GU when those times will come. I work for Advancement Office at GU as a computer programmer /analyst. I would be happy to get hold of you and GO HOYA!!!

    Sincerely,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s