Усиновлення поглиблюють американо-українські стосунки

Автор: Стівен Мак-Леод, консул

Сім'ї обговорюють процес усиновлення в Україні з послом Теффтом

Холодного лютневого дня в Києві посол Джон Теффт провів спеціальну зустріч із чотирма американськими сім’ями, які всиновили сімох дітей з України. В залі панувала атмосфера захоплення, адже діти щойно отримали візи для від’їзду до своїх нових домівок, куди вони вилетять через кілька днів. Познайомитися з цими родинами, почути їхні історії, уявити собі можливості, які чекають на прийомних дітей, було справді зворушливо – це душевне тепло пом’якшило навіть мороз на вулиці.

Посол Теффт вітає Наталію Рейнвілл на тлі сім'ї Веллсів

З 1997 року понад 9000 українських сиріт знайшли нові домівки у США. У зв’язку зі зростанням кількості українських сімей, які всиновлюють дітей в Україні, та змінами в українському законодавстві в останні кілька років громадяни інших країн усиновлювали переважно дітей старшого віку, підлітків і дітей з особливими потребами, у тому числі ВІЛ-інфікованих та з іншими серйозними проблемами здоров’я й розвитку. У 2010 році американські сім’ї прийняли 451 дітей з України, а в 2011 році це число зросло до 641.

Спілкуючись із послом у приміщенні нового комплексу Посольства, сім’ї поділилися особистими історіями всиновлення і деякими труднощами, з якими вони стикалися на цьому шляху. У свою чергу, посол підкреслив зусилля Посольства щодо сприяння міждержавному всиновленню і розповів про інші аспекти роботи посольства. На жаль, часу було замало, бо сім’ї мали скоро відлітати й інші посольські справи вимагали уваги, але враження від цього дня, ймовірно, залишиться в пам’яті присутніх.

Детальнішу інформацію про те, як Посольство підтримує всиновлення, можна знайти на сайті Посольства за адресою: http://ukraine.usembassy.gov/adoption.html.

Посол Теффт з чотирма новими родинами (зліва направо) - сім’я Юбенків з Ліберті Хілл, штат Техас, Рейнвілли з Вексфорда, штат Пенсильванія, сім'я Веллсів з Монтеверде, штат Флорида, і Де Хевенси з Брокпорта, штат Нью-Йорк
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s