Конкурс есе з афро-американської історії

На честь проведення Місяцю афро-американської історії, пропонуємо Вам написати есе чи оповідання англійською або українською, в якому б висвітлювалися аспекти історії афро-американців. Обсяг твору – не більше 500 слів. Ви можете, наприклад, розповісти про свій досвід спілкування з афро-американцями (у реальному житті або через засоби масової інформації), розповісти про деякі цікаві епізоди афро-американської історії, та порівняти, що спільного (або нічого) має афро-американський досвід у порявнянні з досвідом етнічних меншин в Україні. Або вигадати свої власні історії використовуючи Ваші творчі можливості!

Переможець конкурсу отримає колекцію музики джазу і класичної книги афро-американських авторів, а прізвище переможця буде розміщено на нашому блозі!

Терміни та умови: учасниками конкурсу есе можуть бути тільки українські громадяни старше 13 років, які живуть в Україні. Жодний співробітник або підрядник Посольства США в Україну, ані члени їх сімей не мають право на цей конкурс. Конкурсні роботи повинні бути відправлені у вигляді тексту в форматі Word або PDF на електронну адресу USEmbassyKyiv@gmail.com, і тільки ті повідомлення, отримані до 23:59 за українським часом 29 лютого 2012 будуть розглядатися суддями, які будуть обрані з працівників відділу преси, освіти та культури Посольстві США в Києві. Твори, які містимуть плагіат з існуючих текстів, будуть дискваліфіковані. Учасники зберігають право власності на есе, які будуть представлені на конкурс. Тим не менш, подання есе чи оповідання дає право Посольству США на використання, відтворення чи розповсюдження, без будь-яких гонорарів, будь-якої частини творів, а також на розміщення їх на нашому блозі, у Facebook, на сайті Посольства, в іншіх соціальних мережах та платформах, або в друкованому вигляді.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s