Із Севастополя до Південної Кароліни

Участь у тренінгу програми стипендій Посольства США «Access» з вивчення англійської мови учнями із малозабезпечених сімей  за підтримки Державного департаменту США, літо 2011

Автор посту: Анастасія Авдєєва, вчитель програми «Access» 2009-2010 у м. Севастополь

Цього літа мені трапилася чудова нагода взяти участь у тренінгу для вчителів англійської мови програми «Access» з усього світу. Тренінг було організовано Університетом Південної Кароліни з 1 по 22 липня 2011 року. Я провела два тижні в Колумбії, столиці штату Південна Кароліна. Ці тижні навчання були одночасно і цікавим, і досить складними, оскільки у нас були дуже інтенсивні заняття, присвячені різним аспектам викладання мови: вимова, читання, граматика, лексика і прослуховування.

Ми також дізналися багато нового про підготовку лідерів програми та обмін стратегіями. Увечері ми насолоджувалися деяким більш легкими заходами, такими як екскурсії, шопінг, відвідування приймаючої сім’ї  тощо. Нашим основним завданням було дізнатися більше про американську культуру та звичаї. Основною темою нашої команди була така: “Сім чудес Південної Кароліни”. Ми вибрали сім яскравих моментів нашої поїздки по Південній Кароліні і підготували презентацію. Гадаю, що вона мала успіх!

Під час нашої програми «Access» ми також багато займалися  питаннями соціальної роботи. Наприклад, відвідали Департамент у справах неповнолітніх і розмовляли з молодими людьми про наші країни.

Третій тиждень тренінгу ми провели у Вашингтоні, де гуляли містом, оглядаючи визначні пам’ятки, відвідували музеї і, звичайно ж, ходили по магазинах! Один день було присвячено відвідуванню Державного департаменту США, де у нас була нагода зустрітися з авторами програми та отримати багато корисної інформації для вчителів, доступної в режимі онлайн та в журналах.

Загалом,  під час тренінгу для вчителів англійської мови програми «Access» я набула безцінного досвіду у вивченні методології викладання англійської мови, дізналася багато чого нового про географію, історію та культуру США, познайомилася з чудовими і приязними американцями. Для мене це також був гарний шанс ближче познайомитися і укласти дружні стосунки з іншими вчителями в групі, а також дізнатися про культуру і традиції один одного (враховуючи те, що нас було 23 вчителі з різних куточків світу, це не дрібниця!), а також розказати їм про Україну і нашу культуру. Я б сказала, що час, проведений  на тренінгу для вчителів англійської мови програми «Access» був найкращим, найяскравішим, найгарнішим та найбільш освітянським місяцем у моєму житті.

Ви можете ознайомитися з деякими онлайновими ресурсами, пов’язаними з моєю поїздкою нижче:

www.facebook.com/epi.usc

http://exchanges.state.gov/americanenglishonline/index.html

https://alumni.state.gov/

http://exchanges.state.gov/englishteaching/forum-journal.html

http://exchanges.state.gov/englishteaching/resources-et.html

http://exchanges.state.gov/englishteaching/reg-el-officers.html

https://www.facebook.com/pages/English-Access-Microscholarship-Program-Headquarters/

http://accessnetwork.ning.com/

TESOL: http://www.tesol.org

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s