Зустріч колишніх волонтерів Корпусу Миру з нагоди 50-річчя цієї організації

Автор посту: Дуглас Тешнер, Директор Корпусу Миру в Україні

27 серпня 2011 року майже 40 колишніх волонтерів Корпусу Миру та члени їх сімей зібралися в будинку Поли Еванс та Тома Кейтена (служили у Казахстані у 2000-2002 рр) в Києві, щоб відсвяткувати 50-річчя Корпусу Миру. Члени цієї групи загалом служили у більш ніж десяти країнах світу, деякі починали ще у 1968 році. Крім того, на зустрічі були присутні і три волонтери Корпусу Миру 1-ї групи, яка прибула в Україну у 1992 році.

У 2012 році Корпус Миру  в Україні відзначить 20-річчя свого перебування в цій стратегічно важливій країні Східної Європи, де волонтери Корпусу Миру грають важливу роль, допомагаючи українцям у перехідному періоді від радянського минулого.

Як колишній волонтер Корпусу Миру (служив у Марокко 1971-73 рр.), я розповів про вплив Корпусу Миру на моє життя, а також  наголосив на тому, що вони є частиною сім’ї  Корпусу Миру в Україні.

Головними завданнями для поточної групи №445 добровольців Корпусу Миру в Україні є навчання англійській мові та проекти для молоді та розвитку громад.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s