Тренінг для викладачів-початківців

Автор посту: Френсіс Вестбрук, регіональний офіцер з викладання англійської мови

Тренінг для викладачів-початківців у Посольстві США в Україні

З 4 по 8 липня я мала честь працювати з двадцятьма п’ятьма яскравими, талановитими молодими українськими викладачами. Наш регіональний офіс з викладання англійської мови започаткував такі однотижневі тренінги для вчителів-початківців ще минулого року. Цього року ми з приємністю продовжили цю традицію. Окрім мене, на цьому тренінгу викладала Енн МакАллен, вчитель-тренер із США, аби допомогти успішно реалізувати цю програму.

Тижнева підготовка була зосереджена на основах методології гарного викладання англійської мови. Кожен день було присвячено педагогічній майстерності: навчанню вимові, різним способам навчання письму та читанню, а також найкращим методам прослуховування у класі.

Кожен день починався з розминки, у якої були два основних завдання. Перше, що насправді випливало з назви, вона «розігрівала мізки» учасників тренінгу, після чого вони були готові до роботи. Друге – вона надавала молодим викладачам можливість ознайомитися з цим видом діяльності зсередини. Замість того, щоб давати учасникам перелік розігріваючих прийомів, ми давали вчителям можливість випробовувати ці види діяльності на собі, а це, в свою чергу, давало глибше розуміння, а також допомагало збагнути, як ці прийоми можуть бути використані на практиці в класах.

Практичні навчання відбувалися під час кожної сесії семінару. Учасників постійно запрошували побути в ролі учнів під час занять. Це робило навчальні сесії не тільки більш цікавими і привабливими, а також допомагало вчителям глибше оцінити переваги кожного виду діяльності, і сподіваюся, що такі прийоми вони застосовуватимуть на практиці у своїх класах.

Тренінг для викладачів-початківців у Посольстві США в Україні

Треба зазначити, що викладачі приїхали на семінар з усієї України: навіть, з таких віддалених міст, як Чернівці та Суми. Відгуки про програму були дуже позитивними. Один з учасників наприкінці курсу дав йому таку оцінку: “Мені сподобалося, що я набув нового досвіду, яким можу поділитися з моїми колегами в університеті. Також я можу застосувати цей досвід під час викладання студентам “.

Інший вчитель написав: “Мені найбільше сподобалася, що не було нудно, що ми не просто слухали тренерів, але були залучені до занять. Розминки також були просто чудовими, і я обов’язково використовуватиму їх під час своїх занять із студентами. ”

В цілому, усі учасники семінару відчули, що тиждень пройшов успішно. І мені було дуже сумно, коли настала п’ятниця 8 липня, і нам довелося прощатися.

Advertisements

3 thoughts on “Тренінг для викладачів-початківців

  1. На верно для Украинских преподавателей была большая честь получить преглашение на столь необычный тренинг. Я надеюсь наши Украинские преподователи не пели украинский гимн на английском языке хотя внезапный, стенограмный перевод развивает способность мыслить на английском языке, чувство ритма и гордость за своё умение.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s