Зустріч Директора Корпусу Миру з колишнім президентом Кравчуком

Автор посту: Дуглас Тешнер, Директор Корпусу Миру в Україні

Дуглас Тешнер, Директор Корпусу Миру в Україні, зустрічається з колишнім президентом України Леонідом Кравчуком

13 липня я мав честь зустрітися з Леонідом Кравчуком, першим президентом України, який у 1992 році підписав попередню угоду з президентом Джорджем Бушем –старшим, запрошуючи Корпус Миру США в Україну. Зустріч була дуже теплою і дружньою.

Пан Кравчук сказав мені: “Люди, які знають, що я брав участь [у створенні Корпусу Миру в Україні] кажуть мені, що вони вдячні за це, і згадують добрими словами  добровольців Корпусу Миру”.

Колишній президент зазначив, що волонтери Корпусу Миру створють міцні дружні зв’язки з українціями на все життя. “Добровольці дуже безкорисливі і самовіддані, вони роблять благородну справу, повністю віддаючи себе службі”, сказав він.

Колишній президент України Леонід Кравчук робить запис у гостьовій книзі до 50-річчя Корпусу Миру

Пан Кравчук також похвалив Корпус Миру за процес відбору, під час якого вибирають відданих справі людей, а також за сильний менеджмент, який допомагає програмі добре розвиватися. “Волонтерська діяльність – це філософія, довжиною у ціле життя”, додав він.

Наприкінці зустрічі він зробив такий запис у гостьовій книзі до 50-річчя Корпусу Миру: “Вітаю, Корпусе Миру! Люди хотіли б висловити свою подяку вам за ваше ставлення до українців. Усього вам найкращого! ”

50-та річниця Корпусу Миру — це дуже гарний час для того, щоб ще раз поспілкуватися з колишнім президентом, який зіграв таку позитивну роль у залученні Корпусу Миру в Україну 19 років тому.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s