День Незалежності у гавайському стилі!

Автор посту: Посол США в Україні Джон Теффт

Посол Теффт і пані Теффт вітають у своїй резиденції колишнього президента України Леоніда Кравчука

Минулої середи Марієла та я мали честь привітати більше ніж 600 українських гостей у нашій резиденції з нагоди щорічного святкування Дня незалежності США. До речі, тут ви можете подивитися нашу нову брошуру про історію будівлі резиденції.

Прапороносна церемонія за участі морських піхотинців США

Хоча в той день і дощило, сонячна гавайська тема і доброзичливість наших гостей підтримували гарний настрій на святі. Також ми були щиро вдячні талановитим студентам Київського державного вищого музичного училища ім. Р.М.Глієра, які виконали український та американський національні гімни перед прапороносною церемонією, проведеною американськими морськими піхотинцями.

Потім я звернувся з промовою до гостей. Ось, уривок з мого виступу:

Урочиста промова Посла Теффта

“Сьогодні ми святкуємо нашу незалежність і свободу. Цього дня американці згадують і вшановують всіх тих, хто віддав так багато, щоб зробити США країною, якою вона є сьогодні. І особливо ми згадуємо сьогодні тих американців, військових і цивільних,  які захищають нашу свободу, часто в небезпечних місцях.

Ми відзначаємо це свято у типово американському стилі. Збираємося разом із родиною і друзями, влаштовуємо вечірку або пікнік. Марієла і я завжди обирали якусь особливу тему для святкування Дня незалежності США. Сьогодні ми відзначаємо наш 50 штат, тропічний рай Америки, Гаваї. Марієла разом із співробітниками резиденції обрали для вас різноманітні страви та напої, які ви могли б скуштувати, беручи участь у луау – гавайському гулянні”.

Посол Теффт і пані Теффт вітають у своїй резиденції колишнього президента України Леоніда Кучму

Мені було дуже приємно привітати на святі справжніх друзів Посольства США: американських громадян, які проживають в Україні, деяких з 20000 випускників наших програм обміну, а також трьох колишніх президентів України. Усі вони зробили свій внесок у святкування Дня незалежності США, куштуючи нові страви, напої та слухаючи музику з Гаваїв.

Посол Теффт і пані Теффт розмовляють з колишнім президентом України Віктором Ющенко

Згадуючи про наш 50-й штат,  хотів запитати, а чи знаєте ви, що президент Обама народився на Гаваях? Тут ви можете послухати виступ Президента США з нагоди Дня незалежності.

Запрошуємо Вас також до перегляду фотоальбому із святкування Дня незалежності США на Flickr.

Advertisements

One thought on “День Незалежності у гавайському стилі!

  1. Я хотел бы получить приглашение, спасибо за открытость посольства и интересный материал спасибо.
    Меня удивляет необразованность (интернет не граммотность) приглашенных. Каждый человек так хорошо проведя время мог бы поблогадарить ( оставив коментарий к материалу хотя бы инкогнито) или украинская “элита” привыкла получать ничего неотдавая взамен.Можно подумать:”Посол сирота, а не представитель другой страны.”

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s