День Пам’яті

Автор посту: Анна Кошелохова, Асистент Відділу зв’язків з громадськістю  

9 травня цього року Україна відзначила 66 річницю водночас радісного та сумного свята – Дня Перемоги.  Цей день присвячений перемозі Об’єднаних Сил проти нацистської Німеччини та закінченню Другої світової війни.  У цей день ветерани зустрічаються один з одним та згадують тих, хто загинув на фронті.  У кожному місті є особливе місце  – «Вічний вогонь» – де збираються люди, щоб вшанувати пам’ять тих, хто загинув у Другій світовій війні.  У Києві це місце розташоване біля знаменитого музею Великої Вітчизняної Війни та пам’ятника Батьківщини-Матері.

Громадяни Сполучених Штатів мають схоже державне свято.  Останній понеділок травня присвячений Дню Пам’яті.  Спочатку День Пам’яті був присвячений солдатам, які загинули  під час громадянської війни у Сполучених Штатах.  Сьогодні цього дня вшановують усіх американських солдат, котрі загинули під час військової служби.  Цього року День Пам’яті припадає на 30 травня.

Зазвичай святкування Дня Пам’яті не обмежується вшануванням американців, які перебували чи перебувають у збройних силах.  Це також день особистих спогадів.  Кожен згадує близьких людей, яких уже немає з нами.  Церковні служби, відвідування кладовища, квіти на могилі і, навіть, хвилина мовчання відзначають день із гідністю та урочистістю.  Це день роздумів. 

Посольство США заохочує як американців, так і українців відзначити цей день, вшановуючи тих, хто подарував нам свободу.  Знайдіть час у День Пам’яті, щоб висловити подяку та вдячність тим, хто віддав життя за нашу свободу та дав нам можливість бути господарем свого життя.  Якщо у Вас є родичі або друзі, які загинули під час служби своїй країні, згадайте про них в цей день та виявіть свою повагу.  В будь-якому разі,  скористайтесь нагодою згадати усіх солдат, що загинули задля Вашої свободи.   Навіть такий маленький знак уваги, як покладені квіти на могилі солдата, свідчитиме, що Ви вдячні їм за те, що вони віддали своє життя.

Advertisements

One thought on “День Пам’яті

  1. Цитата:”Посольство США заохочує як американців, так і українців” – можно по подробнее желательно с ссылкой на материал в котором описано как этот процесс происходит. И влияет это на получение визыв в США,
    Шутка – ” Если празднуеш то получаеш визу первым, лично из рук консула посольства США”

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s