Міжнародна туристична виставка UITT

Автор посту: Константін Дубровські, віце-консул Посольства США в Україні 

Нещодавно моїм колегам та мені пощастило бути запрошеними на XVII щорічну Міжнародну туристичну виставку UITT «Україна – Подорожі та Туризм».  Це найбільша подія туристичної індустрії в Україні.  Представники зі всього світу зібралися під одним дахом для налагоджування контактів, зустрічі з потенційними клієнтами, а також пошуку нових міжнародних шляхів для збільшення обсягів туризму та інвестицій у своїх країнах.

Цього року виставка UITT проходила в Міжнародному виставковому центрі з 23 по 25 березня.  Виставка виправдала наші сподівання.  Представники більш , ніж 50 країн світу вітали відвідувачів різнокольоровими стендами, народними костюмами, піснями, а деякі, навіть, пригощали національними стравами. 

На другий день виставки, Американська комерційна служба (АКС) організувала семінар під назвою Discover America (Пізнай Америку) , та запросила мене зробити презентацію про процес отримання віз США.  Аудиторія в основному складалася з туристичних агенцій та інших організацій, які працюють у туристичному бізнесі.  Після того, як АКС зробила презентацію щодо розширення бізнесу в США, я коротко розповів про процес отримання віз.  Після презентації учасники семінару ставили дуже влучні питання, які були цікавими як для мене, так і для аудиторії.  Рівень розуміння публікою законодавства США був відображений в складності запитань.  Це були серйозні ділові люди, які поділяють наше прагнення сприяти легітимним подорожам до Сполучених Штатів.  Я сподіваюсь, що моя презентація стала корисною для слухачів.

В останній день виставки мої колеги та я мали можливість представляти стенд АКС та відповідати на запитання відвідувачів.  Нам було дуже приємно, що багато відвідувачів зупинялися поговорити з нами.  Люди ставили питання про програми культурного обміну та освітні програми, навчання та роботу в США, і, звичайно, загальні візові запитання.  Деякі підходили просто, щоб представитися та поділитися позитивним досвідом перебування  в Сполучених Штатах.  З нами спілкувалися звичайні люди, учасники програми Fullbright, туристичні агенти, інвестори, майбутні студенти, і, навіть, американці, які подолали довгий шлях до Києва сподіваючись залучити українських туристів до США.  Судячи з того, як нас прийняли на виставці UITT, можна з упевненістю сказати, що інтерес туристів до Сполучених Штатів не знизився.

Участь у цьогорічній виставці UITT була дивовижним досвідом.  Окрім того, що я зустрів багато цікавих людей та провів день зі своїми колегами, я, безумовно, знайшов нові ідеї для відпочинку!

Advertisements

One thought on “Міжнародна туристична виставка UITT

  1. Добрый день! В этом году на выставке побывать не удалось, к сожалению, но судя по информации в иетеренете и СМИ она удалась. Туристический рынок оживает после кризиса однозначно. Как человек, живущий в “провинции”, в Ялте, АР Крым, могу сказать, что к сожалению совершенно мало информации доходит до “нас”, практически, кроме Симферополя, столицы Автономии, практически нет мероприятий по иностранному туризму, как говорится, “за рубеж”. Информация через “сеть” воспринимается активными пользователями, простому туристу надо “пощупать”, “посмотреть”, “пообщаться”…. Нет КОНТАКТА! У меня предложение к посольству США – мы в Ялте осуществляем проект по созданию Информационно-туристического и культурного центра в Ялте, и хотим предложить Вам продумать моменты возможной совместной деятельности – это может быть и постоянно действующая экспозиция о США, это и проведение ярмарки-фестиваля на Набережной Ялты,приуроченного,например, к Дню Независимости США, вот это будет ЭФФЕКТ, вот это будет КОНТАКТ ТУРИЗМА И КУЛЬТУР!!! Вадим Федоров-Москвитин, 050 1936143

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s