Веб-чат з питань програми Summer Work And Travel

Автор посту: Елісон Ханна, віце-консул США

Нещодавно, моя колега Валентина Шигірт та я мали можливість провести веб-чат з питань програми Summer Work Travel (SWT). Чат був відкритий для широкої громадськості і мав величезний успіх!

Ця подія була розрекламована на офіційному сайті Посольства, на сторінці Посольства в Facebook та за допомогою прес релізу. Число учасників чату перевищило наші очікування – близько 150 студентів та представників місцевих туристичних агенцій з різних куточків України та Білорусі взяли участь у чаті.  Ми отримали близько 250 питань до, під час і після чату. На жаль, у мене не було достатньо часу, щоб відповісти на всі запитання, однак, мені вдалося відповісти на близько ста з них.

У ході чату, я висвітлила різноманітні теми, пов’язані з програмою. Більшість питань стосувалися норм та правил програми. Деякі питання були пов’язані з особистою ситуацією аплікантів, їх шансами на отримання візи. Всі питання були доброзичливими та допомогли мені розкрити суть програми SWT.

Той, хто пропустив пряму трансляцію веб-чату може переглянути його в записі на сайті YouTube.  Незважаючи на те, що відео було розміщено на сайті недавно, його вже переглянуло близько тисячі глядачів. У відповідь на великий інтерес громадськості, ми розмірковуємо над проведенням іще одного веб-чату, присвяченого програмі SWT. Слідкуйте за новинами на нашому вебсайті! 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s